15972.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.