Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db német útikönyv: Stephany, Erich: Aachen. München - Berlin, 1983, Deutsche Kunstverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Deutschland Bildatlas. Hamburg, 1992. Papírkötésben, jó állapotban.
15063.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db útikönyv: Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben. Budai hegyek részletes kalauza és térképe, Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keszthelyi gazdász énekeskönyv. Összeállították: Dr. Szabó István, Dr. Burucs Zoltán, Szijj Ferenc. Keszthely, 2006, Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Az összeállító, Dr. Szabó István által összeállítva.
15065.

Rufpreis:
1 200 HUF

15066.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Bp. é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15069.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
15070.

Rufpreis:
2 000 HUF

15071.

Rufpreis:
1 800 HUF

15072.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF