https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Budapest történetének bibliográfiája II-V. kötet. Bp., 1963-66. FSZEK. Kiadói papír védőborítóval, Minden kötet jó állapotban.
1
15195.

Budapest történetének bibliográfiája II-V. kötet. Bp., 1963-66. FSZEK. Kiadói papír védőborítóval, Minden kötet jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai  Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.
1
15196.

Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a  Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.
1
15197.

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mindszent története és népélete. Mindszent, 1996. . Megjelent 1500 példányban. 655p.
1
15198.

Mindszent története és népélete. Mindszent, 1996. . Megjelent 1500 példányban. 655p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.
1
15199.

Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
1
15200.

Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dankó Imre: Opuscula Ethnographica. Válogatott tanulmányok. Válogatott  tanulmányok. Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, német nyelvű összefoglalóval.
1
15201.

Dankó Imre: Opuscula Ethnographica. Válogatott tanulmányok. Válogatott tanulmányok. Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, német nyelvű összefoglalóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Könczei Csilla: Kulturális identitás, rítus, reprezentáció a Brassó megyei Háromfaluban. A borica. Kolozsvár, 2009, Kriterion-Kriza János Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, táncírásmellékletekkel illusztrálva.
1
15202.

Könczei Csilla: Kulturális identitás, rítus, reprezentáció a Brassó megyei Háromfaluban. A borica. Kolozsvár, 2009, Kriterion-Kriza János Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, táncírásmellékletekkel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A(rnold) Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or A Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. I. kötet. London, 1902, Macmillan. Első kiadás. KIadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, angol nyelven./ A. Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or a Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. First part. London, 1902, Macmillan. First edition. Linen-binding, with black and whit photos, illustrations, and one map, in English languages.
1
15203.

A(rnold) Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or A Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. I. kötet. London, 1902, Macmillan. Első kiadás. KIadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, angol nyelven./ A. Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or a Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. First part. London, 1902, Macmillan. First edition. Linen-binding, with black and whit photos, illustrations, and one map, in English languages.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények. Bp.,[1943], Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
1
15204.

Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények. Bp.,[1943], Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint.
1
15205.

Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse