https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.
1
15170.

Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér képekkel, térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár.
1
15171.

Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér képekkel, térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törs Kálmán: Margit-sziget. Bp., 1986, Múzsák Közművelődési Kiadó. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
1
15172.

Törs Kálmán: Margit-sziget. Bp., 1986, Múzsák Közművelődési Kiadó. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.
1
15173.

Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sas Péter: A kolozsvári ferences templom. Az előszót írta P. Benedek András Domokos provinciális. Kolozsvár, 1999, Szent István királyról elnevezett Erdélyi Ferences Rendtartomány, Gloria Nyomda-ny., 229+3 p.+12 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
15174.

Sas Péter: A kolozsvári ferences templom. Az előszót írta P. Benedek András Domokos provinciális. Kolozsvár, 1999, Szent István királyról elnevezett Erdélyi Ferences Rendtartomány, Gloria Nyomda-ny., 229+3 p.+12 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fiar Sándor - Nagy Balázs: Olvadó jövő. Magyar expedíció az Antarktiszon.Bp., 2004, General Press. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15175.

Fiar Sándor - Nagy Balázs: Olvadó jövő. Magyar expedíció az Antarktiszon.Bp., 2004, General Press. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
15176.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Főnix. A hamvaiból újjáépült város 1917-1992. Összeáll.: Nagy Lajos. Gyöngyös, 1992, Magyar Képek. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15177.

Főnix. A hamvaiból újjáépült város 1917-1992. Összeáll.: Nagy Lajos. Gyöngyös, 1992, Magyar Képek. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15178.

Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Hatvan, [1994], Heves Megyei Múzeumi Szervezet Hatvany Lajos Múzeum, Nagy-Gáspár Kft-ny., 181+2 p.+8 t.(Közte egy kihajtható.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
1
15179.

Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Hatvan, [1994], Heves Megyei Múzeumi Szervezet Hatvany Lajos Múzeum, Nagy-Gáspár Kft-ny., 181+2 p.+8 t.(Közte egy kihajtható.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban!  Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948.  Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15180.

Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban! Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15181.

Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse