Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Szekszárd. 1944-1974. Szerk.: K. Balog János, Letenyei György, Mátyás István. Szekszárd, 1974, Szekszárd Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Megjelentette Szekszárd város Tanácsa a város felszabadulásának 30. évfordulójára.
15182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veresegyház a XXI. század küszöbén. Szerk.: Dr. Horváth M. Ferenc, Dr. Kasza Sándor. Veresegyház, 1999, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
15183.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: "A tudományosság és kultúra bölcsője." Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rengeteg színes fotóval illusztrált, Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Böszéné Szatmári-Nagy Anikó által dedikált.
15184.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barsi Ernő: Sály. Egy bükkalji falu a hagyományos gazdálkodás idején. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XVII. Miskolc, 1987, Hermann Ottó Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15185.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Polonyi Péter: Kína. Hongkonggal, Makaóval, Tajvannal, Tibettel. Panoráma országkalauz. Bp.,2005,Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15186.

Rufpreis:
2 800 HUF

Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15187.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
15188.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tanulmányok tolna megye történetéből  I.-II. kötetek. Szerk.: Dr. Puskás Attila. Szekszárd, 1968-1969, Tolna Megyei Tanács. Kiadói nylon-kötésben, a II. kötet nylon-kötése elvált a kartontól. Az I. kötet megjelent 2000 példányban.
15189.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről-Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp.,2004, Fekete Sas Kiadó. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Reprint kiadás.
15190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
15191.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel.
15192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Bp.,1997, Reader's Digest. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15193.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF