https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1630329
15134
321
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1630284
15135
321
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével. Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1641064
15136
321
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval. 1599664
15137
321
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 7 db: Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés. Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés. Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés. Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1599244
15138
321
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db: Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban. 1338163
15139
321
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1456778
15140
321
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1685295
15141
321
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997 - Reader's Digest válogatás. HIbátlan állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1684873
15142
321
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.
Das Lot is nicht erreichbar
1697021
15143
321
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, térképpel. Jó állapotban. 1698075
15144
321
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
(Illyefalvy I. Lajos): Piackutatási munkálatok. Szerk. V.. kötet. (Bp.) 1944. Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Fűzve, kiadói borítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
1694727
15145
321
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse