Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
Hugo Adolf Bernatzik: Der Dunkle Erdteil. Afrika. Landschaft, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, kis sérüléssel a gerincen, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.
Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Összeállította: Dr. Nagy Lajos. Szerk.: Jancsár Péter. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,