Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Hans Coudenhove: My African neighbors. Man, bird, and beast in Nyasaland. Boston, 1925, Little, Brown, and Company. Angol nyelven, kaidói egészvászon kötésben, kissé kopott hátsó borítóval. / In English, linen binding, slightly worn back cover.
15073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15074.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina, 110+1 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Karriérek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15076.

Rufpreis:
800 HUF

Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
15077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
15078.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
15079.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
15080.

Rufpreis:
1 200 HUF

15081.

Rufpreis:
1 200 HUF

15082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
15084.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF