Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerzőnek ötvenéves írói jubileumára kiadja a Jubileum Rendező Bizottsága. Bp.,1921, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+320 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötésnél felhasználták, foltos.
15025.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krúdy Gyula: Pesti album. Krúdy Gyula feljegyzései és elbeszélései. Bp., 1919, Franklin,150+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Első kiadás.
15026.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval ellátta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. kötet. Szerk.: Nyilas-Kolb Jenő. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. 17.-144. oldal között gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
15027.

Rufpreis:
1 200 HUF

1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15028.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Budapesti utcajegyzék 1989. A közlekedési járatokkal és közérdekű címekkel. Összeállította: Dr. Károly István. Bp., Panoráma. Kiadói kemény-kötés. Jó állapotban.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF

15030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zalaegerszeg. Dokumentumok a város történetéből. Szerk.: Gyimesi Endre. Zalaegerszeg,1985,Zalaegerszeg Város Tanácsa V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
15032.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15033.

Rufpreis:
8 000 HUF

15034.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15035.

Rufpreis:
3 000 HUF

15036.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF