Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerzőnek ötvenéves írói jubileumára kiadja a Jubileum Rendező Bizottsága. Bp.,1921, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+320 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötésnél felhasználták, foltos.
Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval ellátta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. kötet. Szerk.: Nyilas-Kolb Jenő. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. 17.-144. oldal között gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
1989 Budapesti utcajegyzék 1989. A közlekedési járatokkal és közérdekű címekkel. Összeállította: Dr. Károly István. Bp., Panoráma. Kiadói kemény-kötés. Jó állapotban.
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó gerinccel, a hátsó kötéstábla kissé foltos.
Savaria. A Vas Megyei Múzeumok értesítője 11-12. (1977-1978.) Szerk.: Bándi Gábor. Szombathely, 1983, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító hátsó sarkán sérüléssel.
Zalaegerszeg. Dokumentumok a város történetéből. Szerk.: Gyimesi Endre. Zalaegerszeg,1985,Zalaegerszeg Város Tanácsa V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.