Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

15037.

Rufpreis:
8 000 HUF

Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 271 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15038.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15039.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15040.

Rufpreis:
5 000 HUF

15041.

Rufpreis:
2 800 HUF

15042.

Rufpreis:
2 400 HUF

15043.

Rufpreis:
3 000 HUF

15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

15045.

Rufpreis:
2 000 HUF

15046.

Rufpreis:
2 000 HUF

15047.

Rufpreis:
1 800 HUF

Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.
15048.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF