Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1775896
11182
321
28000
1749232
11183
321
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, eredeti tokban, 11×10 cm
1776818
11184
321
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
1778566
11185
321
Lippelsdorf bonbonier és ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:3 és 6 cm, d:6 és 9,5 cm 1750269
11186
321
Francia Sarreguemines fajansz fűszertartó só-bors tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszál repedéssel, 8,5×7,5 cm
1775881
11187
321
3200
Retró Hollóházi váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
1726340
11188
321
Hollóházi porcelán narancssárga-barna mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1775855
11189
321
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán medál (2db), matricás, jelzett, hibátlan, 6x4 cm 1774533
11190
321
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1774536
11191
321
Hollóházi madaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1750375
11192
321
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
1777553
11193
321
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett,hibátlan, d: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF