Porzellan

Zahl der Lose: 85

Rosenthal madaras váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
11206.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Kobaltkék kínai váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm
11207.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mokkás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
11208.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vándorló fiú, porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 15 cm
11209.

Rufpreis:
800 HUF

2 db zebrás csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 5,5 ill. 12 cm
11210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Leveses tál, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, 31×24 cm
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chokin New York emléktányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11212.

Rufpreis:
5 000 HUF

11213.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzett vajtartó, kézzel festett, hibátlan, d:19 cm, m:9 cm
11214.

Rufpreis:
800 HUF
15

Retró váza, kézzel festett táncosnővel, jelzés nélkül, kopott, m: 29,5 cm
11215.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett kancsó, máz hibás, jelzés nélkül, m:13 cm
11216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
11217.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF