Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1777890
11206
321
Rosenthal madaras váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 1779729
11207
321
Kobaltkék kínai váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm 1778721
11208
321
Mokkás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
1750238
11209
321
Vándorló fiú, porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 15 cm
1750136
11210
321
2 db zebrás csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 5,5 ill. 12 cm 1777080
11211
321
Leveses tál, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, 31×24 cm 1776219
11212
321
Chokin New York emléktányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
701501
11213
321
11000
1782000
11214
321
Jelzett vajtartó, kézzel festett, hibátlan, d:19 cm, m:9 cm 1781518
11215
321
Retró váza, kézzel festett táncosnővel, jelzés nélkül, kopott, m: 29,5 cm 1750249
11216
321
Kézzel festett kancsó, máz hibás, jelzés nélkül, m:13 cm
1642775
11217
321
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF