Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742966
11194
321
Hollóházi Tata emlék sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1736676
11195
321
Hollóházi mokkás csésze és alj ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan 1779922
11196
321
Hollóházi tálkák és hamuzó, tálkák (2 db): Szász Endre tervezte, hamuzó: Jurcsák László tervezte, matricás, jelzett, kopott, 14×12 cm, d:15,5 cm, d:17,5 cm
1782006
11197
321
Hollóházi fuvolás, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm 1781928
11198
321
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1781564
11199
321
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14 cm
1016504
11200
321
1780502
11201
321
Kalapos fiú, kis porcelán figura, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1780504
11202
321
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm
1777805
11203
321
Porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 21 cm
1779999
11204
321
MTP porcelán karaffa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 32 cm 1779819
11205
321
MTP madaras porcelán váza fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF