Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1779568
11170
321
Drasche madaras lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 1778426
11171
321
Drasche porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x11 cm
1774687
11172
321
Gránit Tihanyi emlék bögre, részben kézzel festett, jelzett, kopott, m:9 cm
1776208
11173
321
Drasche virágmintás bonbonier és 2 db virágmintás mini váza, matricás, jelzett, kopott, m: 9,5 cm és 6x10x8 cm
1776211
11174
321
Drasche madár,kézzel festett, jelzett, és Porcelán madárka, kézzel festett, jelzés nélkül, 5x9x4,5 cm és m: 9 cm. 1776220
11175
321
Drasche madáretető lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x13x10 cm 1776217
11176
321
Vegyes porcelán tétel, 5 db: Drasche, Kispesti, és Aquincumi porcelán figurák (babázó kislány, albinó mókus, olvasó kisfú, ...stb.), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm és 8 cm közötti méretben 1777034
11177
321
3200
Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 5×5,5 cm
1777039
11178
321
3200
Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm
1726143
11179
321
Drasche virágmintás porcelán mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
1775841
11180
321
Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15,5 cm
1777052
11181
321
Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x11x8 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF