Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1781467
11157
321
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm
1750254
11158
321
Herendi ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett (koronás), kopott, 7,5×4,5 cm
1753152
11159
321
Herendi csipkebogyó mintás talpas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
1780500
11160
321
Zsolnay gerezdes kisváza, részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 1781377
11161
321
Zsolnay ginkgo biloba medál, kézzel festett, jelzett, nagyon apró mázhibával, díszdobozban, 5×4 cm 1777603
11163
321
Zsolnay eozin mázas angyalos szenteltvíztartó, jelzett, kis kopásokkal, 18×7,5×5 cm 1776518
11164
321
Zsolnay pillangó mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm 1743345
11165
321
Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, h:8 cm 1779279
11166
321
Zsolnay tányér készlet (süteményes (6db), lapos (5 db), mély (6db)) , jelzett, kopott aranyozás, d:18,5-23,5 cm
1750271
11167
321
Zsolnay virág mintás tégely, matricás, jelzett, kopott, m:4,5 cm
1760679
11168
321
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:12 cm 1780505
11169
321
Drasche madaras lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF