Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

Kozák József et al.: Mi és a huszadik század. Gyerekkorunk, ifjúságunk 1920-1929. h. n., é. n., Readkció Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
15289.

Rufpreis:
1 200 HUF

15290.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Papírkötésben, jó állapotban.
15291.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáspár Zsuzsa: Régi magyar patikák. Bp., 2002, Officina '96. Ajándékozási bejegyzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15292.

Rufpreis:
2 400 HUF

Anonymus: Gesta Hungarorum. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15293.

Rufpreis:
1 600 HUF

15294.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15295.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15296.

Rufpreis:
2 400 HUF

15297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp.,1943, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Úttörő politikatudományi elemzés a politikai pszichológiáról, a politikai nézetek vallásszerűségéről.
15298.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katona István- Romsics Imre  A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró.  Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
15299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pivárcsi István: Székelyföldi legendárium Bp., 2002. Palatinus
15300.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF