Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva
15313.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aczél Endre: Acélsodrony. Ötvenes évek '50 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
15314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek '60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
15315.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15316.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A magyar október. Szerk.: Rainer M. János. Bp.,2016,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. DVD-melléklettel.
15317.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15318.

Rufpreis:
2 800 HUF

Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés.
15319.

Rufpreis:
1 600 HUF

15320.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15321.

Rufpreis:
1 000 HUF

15322.

Rufpreis:
1 600 HUF

15323.

Rufpreis:
1 800 HUF

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítóval, az első és a másodi kötetben ceruzás aláhúzásokkal.
15324.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF