Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

Rózsai Ágnes, Tamáska Péter, Susits Imre, Vass István: A Pamutfonóipari Vállalat története. Bp., 1983, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban.
15325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hódoltságban. I. magyar történelmi konferencia az elnyomatás évtizedeiről. Bp., 1992, Zrinyi. Kiadói papírkötés, a hátsó borító egyik sarka hiányzik.
15326.

Rufpreis:
800 HUF

A magyar történelem titkai Bp., 2007. Reader's Digest. Kiváló állapotban.
15327.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Marczali Henrik: Az ellenreformáció kora. Reformok és ellenreformok. Bp., é.n. Révai. Kissé laza, kiadói egészvászon kötésben,
15328.

Rufpreis:
1 000 HUF

Estók János: Nemzet születik Magyarország története 1815-1849. (Új képes történelem). Bp., é.n. Helikon
15329.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Európai Kultúra Története sorozat 7 kötete:  Johan Huizinga: A középkor alkonya; Funk Berentano: Udvari világ,  UÖ: A renaissance; Homo: Romai kultúra; Charles Seignobos: Az Európai élet fejlődése I.-II.; Dawson Európa születése  Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú sorozat
15330.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15331.

Rufpreis:
2 000 HUF

15332.

Rufpreis:
1 800 HUF

15333.

Rufpreis:
2 000 HUF

15334.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1945, Szikra. Második, bővített kiadás. Átkötött kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15335.

Rufpreis:
1 000 HUF

15336.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF