Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp.,1943, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Úttörő politikatudományi elemzés a politikai pszichológiáról, a politikai nézetek vallásszerűségéről.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván