Porzellan

Zahl der Lose: 52

Aquincumi virágos dobozka, matricás, jelzett, kopott, d:9,5 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi emlék vázácska (Székesfehérvár, Siófok), kézzel festett, jelzett, m:9 és 10 cm
11125.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 F.A. Mehlem & F. Guillaume fedeles váza Louis XVI mintával, levonóképes, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11126.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ironstone tányér készlet ( 3 db), levonó képes, jelzett, hibátlan, d:16-25 cm
11127.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rosenthal Pompadour jelzett porcelán váza. Hibátlan. / Rosenthal chinaware vase 22 cm
11128.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hutschenreuther lapos tányér, fehér mázas, jelzett( Harmadik Birodalmi jelzéssel), kopott,karcos, d:23 cm /  Hutschenreuther porcelain plate with German Reich sign
11129.

Rufpreis:
5 000 HUF

11130.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Porcelán ékszertartó kézfej, jelzés nélkül, hibátlan, m:19 cm
11131.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán patika mozsár, törővel, kopásnyomokkal és tégely d: 15 cm, m: 8,5 cm, h: 21 cm, m:10
11132.

Rufpreis:
2 000 HUF

11133.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
11134.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db mokkás csésze és alj, néhány jelzett, egyiken hajszálrepedés
11135.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF