Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742919
11112
317
Hollóházi porcelán liba pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 1742827
11113
317
Hollóházi Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:11 cm 1740468
11114
317
Holloházi Erika mintás ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d:7 cm, m:5 cm 1740464
11115
317
Holloházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, d:8 cm 1740463
11116
317
Holloházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm, d:11,5 cm 1715495
11117
317
Hollóházi lány párnával, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:27 cm 1715871
11118
317
Hollóházi kupicás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:4 cm ( 6×) 1740775
11119
317
Hollóházi gyertyatartó pár, matricás, jelzett, hibátlan, m:4,5 cm (2×) 1743324
11120
317
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1742932
11121
317
Aquincumi kis sólyom, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, h:9,5 cm
1742943
11122
317
Aquincumi tengelic, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
1742850
11123
317
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF