Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1698049
11136
317
Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt
1275645
11137
317
2200
Malac figura, kézzel festett, apró lepattanással, jelzés nélkül, 10x6 cm
1700883
11138
317
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
1723072
11139
317
Lómotívumos porcelán korsó fém fedéllel, matricás, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF