Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1615130
11100
317
34000
Herendi Fanfan PVHB pikkelymintás állatos gyerek tálka és bögre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 17,5 ill. 8,5 cm 1748066
11101
317
Zsolnay eozin mázas kislány, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm 1716189
11102
317
Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett 1726998
11103
317
Zsolnay teás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 és 15 cm 1743619
11104
317
Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett 1743345
11105
317
Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, h:8 cm
1743337
11106
317
Zsolnay cinke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1715887
11107
317
Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 1693993
11108
317
Zsolnay virágmintás porcelán mélytányérok, 2 db, matricás, jelzett, kopott, d: 24 cm
1726920
11109
317
1742966
11110
317
Hollóházi Tata emlék sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1742925
11111
317
Hollóházi páva, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF