Tétel

Katalognummer:

11129.
Beendet 317. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Hutschenreuther lapos tányér, fehér mázas, jelzett( Harmadik Birodalmi jelzéssel), kopott,karcos, d:23 cm / Hutschenreuther porcelain plate with German Reich sign

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván