https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 204

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1931 az Új Idők 37.évf. második félév lapszámai, egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, mellékletekkel
1
12757.

1931 az Új Idők 37.évf. második félév lapszámai, egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, mellékletekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 Az Ifjúsági vezető c. folyóirat komplett évfolyama. Foltos egészvászon kötésben.
1
12758.

1932 Az Ifjúsági vezető c. folyóirat komplett évfolyama. Foltos egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1933 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma
1
12759.

1933 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.
1
12760.

1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1
12761.

1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.
1
12762.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
1
12763.

1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 A Pesti Hírlap Vasárnapja 7 db száma, vegyes állapotban
1
12764.

1933 A Pesti Hírlap Vasárnapja 7 db száma, vegyes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934-1935 Meghívó a Balatoni Yacht Club teájára a Britannia Szállóba
1
12765.

1934-1935 Meghívó a Balatoni Yacht Club teájára a Britannia Szállóba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934-1938 A Színházi Élet 8 db száma, vegyes állapotban
1
12766.

1934-1938 A Színházi Élet 8 db száma, vegyes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 Ungarische Keramische Fabriks Budapest, katalógus szép állapotban, 20x13cm
1
12767.

1934 Ungarische Keramische Fabriks Budapest, katalógus szép állapotban, 20x13cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.
1
12768.

1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse