https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 204

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.
1
12733.

1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924 Bp., A Meghívó a Nagyenyedi Bethlen-Kollégium volt diákjainak testvéri egyesülete által tartott műsoros ünnepélyre, 2p
1
12734.

1924 Bp., A Meghívó a Nagyenyedi Bethlen-Kollégium volt diákjainak testvéri egyesülete által tartott műsoros ünnepélyre, 2p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1925 Le Théatre et Commedia Illustré No. 43. - francia nyelvű lap / French magazine
1
12735.

1925 Le Théatre et Commedia Illustré No. 43. - francia nyelvű lap / French magazine

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Áller Képes Családi Lapja 48. és 50. szám, képregényekkel, stb.
1
12736.

1926 Áller Képes Családi Lapja 48. és 50. szám, képregényekkel, stb.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Támadó és védősportok: ökölvívás, az Országos Testnevelési Tanács Kiadványa, példány a M. Kir. Horhy Miklós Akadémia könyvtárából, 48p
1
12737.

1926 Támadó és védősportok: ökölvívás, az Országos Testnevelési Tanács Kiadványa, példány a M. Kir. Horhy Miklós Akadémia könyvtárából, 48p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1
12738.

1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927 A Magyar Építőművészet évfolyama tematikus számokkal. A Ferenc József jubileumi templom tervpályázata, A ciszterci rend budai főgimnáziuma és rendháza, Szende Andor kastélytervei, A szombathelyi kórház, Budapest székesfőváros kislakásépítkezése, A BESZKÁR székháza, Elemi Iskolák. Összesen 7 db. Egy kivétellel jó állapotban
1
12739.

1927 A Magyar Építőművészet évfolyama tematikus számokkal. A Ferenc József jubileumi templom tervpályázata, A ciszterci rend budai főgimnáziuma és rendháza, Szende Andor kastélytervei, A szombathelyi kórház, Budapest székesfőváros kislakásépítkezése, A BESZKÁR székháza, Elemi Iskolák. Összesen 7 db. Egy kivétellel jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927 A Literatura c. folyóirat teljes évfolyama bekötve félvászon kötésben.
1
12740.

1927 A Literatura c. folyóirat teljes évfolyama bekötve félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1927 Bp., Magyar Óra- és Ékszeripar V. évfolyam 6. szám
1
12741.

1927 Bp., Magyar Óra- és Ékszeripar V. évfolyam 6. szám

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1929 A Magyar Keleti Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai, Bp., Révai, alapszabálymódosításokkal,közgyűlési határozati bejegyzéssel, elváló papírkötésben, 15 p.
1
12742.

1929 A Magyar Keleti Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai, Bp., Révai, alapszabálymódosításokkal,közgyűlési határozati bejegyzéssel, elváló papírkötésben, 15 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
7
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
12743.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1945 Vegyes régi újság tétel (Párisi Divat, Magyar Szárnyak, Magyar Föld, Képes Vasárnap, Magyar Film, Ünnep), összesen 12 db
1
12744.

cca 1930-1945 Vegyes régi újság tétel (Párisi Divat, Magyar Szárnyak, Magyar Föld, Képes Vasárnap, Magyar Film, Ünnep), összesen 12 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse