1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1927 A Magyar Építőművészet évfolyama tematikus számokkal. A Ferenc József jubileumi templom tervpályázata, A ciszterci rend budai főgimnáziuma és rendháza, Szende Andor kastélytervei, A szombathelyi kórház, Budapest székesfőváros kislakásépítkezése, A BESZKÁR székháza, Elemi Iskolák. Összesen 7 db. Egy kivétellel jó állapotban
1929 A Magyar Keleti Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai, Bp., Révai, alapszabálymódosításokkal,közgyűlési határozati bejegyzéssel, elváló papírkötésben, 15 p.
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,