Drucksachen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1728028
12708
317
Printed Materials
1907 Sanatorium Naptár. Bp., József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
1662842
12709
317
5500
Printed Materials
1907 A Vasárnapi Újság fél évfolyama bekötve, kissé megviselt, festett egészvászon kötésben gerinc nélkül, belül jó állapotban
1721269
12710
317
Printed Materials
1909 a Magyar Iparművészet 6 lapszáma (2. évf. 2-5., 8., 10. sz.), példányonként változó, kissé sérült papírkötésben, számos érdekes írással 1540012
12711
317
Printed Materials
cca 1910 Ullmann mellfűző különlegességek katalógus és árjegyzék. Kissé viseltes állapotban, 21x11 cm 1414796
12712
317
Printed Materials
cca 1910 Színes papirosok mintagyűjteménye, 24×16 cm 1730976
12713
317
Printed Materials
cca 1910 Modernista litho reklámgrafika tervek. Összesen kb 30 tábla / Litho advertising on ca 30 plates 27x36 cm 1354981
12714
317
Printed Materials
1741936
12715
317
Printed Materials
1911 Útmutató a gazdasági tudósítók számára. 19. évf. Bp., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1741539
12716
317
Printed Materials
1911 Kérelem a kincstár részére való dohánytermelési engedélyért, pecsétekkel, 50x34,5 cm
1741960
12717
317
Printed Materials
1913 Engel Károly erősáramú cikkek árjegyzéke, képekkel, sérült vászonkötésben 1627490
12718
317
Printed Materials
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., "Pátria". Kopott egészvászon-kötésben.
1743827
12719
317
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF