cca 1930 Használatlan Pataki-féle tanórarendek, 4 db, Lovas nemzet voltunk -Repülő nemzet leszünk, Haza és Szabadság, Hazánk történelme a Mohácsi vészig, Emlékezzünk! 1849. Okt. 6., szakadozott szélekkel, 21x29 cm és 23x31 cm közötti méretben
cca 1930 a Magyar Építőművészet különszáma: Tornyok, csarnokfedelek, laposfedelek, tetőszerelvények. Fejezetek az épületszerkezetek köréből. 2. füz. Födélszerkezetek és födélszerelvények. 2. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.