Drucksachen

Zahl der Lose: 204

1940 Meghívó az Esztergomi Vármegye Vitézei által rendezett vitézi és helyőrségi bálra
12793.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940 Az új városháza Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga Bp. 1941. M. Mérnök és Építész Egylet. 66 l. 1 sztl. lev. 4 t. 48 képpel, ábrával, tervrajzzal. Fűzve, kiadói papírborítékban
12794.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1940. évi jelentése és zárszámadása a kilencvenkilencedik üzletévről.
12795.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12796.

Rufpreis:
5 000 HUF

1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
12797.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
12798.

Rufpreis:
1 600 HUF

12799.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1942-1992 Az 1942-ben érettségizett növendékek emlékkönyve. Írták a Budapesti Evangélikus Gimnázium 1942-ben érettségizett növendékei. Sajtó alá rendezte: Margitay Gedeon-Hódos Frigyes. Bp.,1942, Garab József Könyvnyomdája, 1+84+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, benne a hátsó szennylapon aláírásokkal az 50. éves, 1992-es osztálytalálkozóról, a 16. oldalon bejegyzésekkel a diákokra vonatkozóan, valamint 10 színes fotóval a osztálytalálkozóról, továbbá más papírokkal, levelekkel, és újságcikkekkel,amik az iskolára, vagy a diákokra vonatkoznak.
12800.

Rufpreis:
1 400 HUF

1942 Reprezentatív magyar művészi fényképkiállítás és művészi színes-fényképverseny, Kolozsvár, rendezi: Egyesület Magyar Amatőrfényképezők Országos Szövetsége, ismertető füzet a kiállított munkák jegyzékével, tűzött papírkötésben, 16 p.
12801.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Bp., A MAC Margitszigeten a Vöröskereszt javára rendezendő athleta bál háziasszonyi tisztségére felkérés, körlevél, űrlap, boríték
12802.

Rufpreis:
2 000 HUF

12803.

Rufpreis:
800 HUF

1942 Vitéz Horthy István, Magyarország kormányzóhelyettese a Délibáb(hiányos) és a Tolnai Világlapja címlapján
12804.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF