Drucksachen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1746579
12781
317
Printed Materials
1938 XIII. kerületi Béke tér 1. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
1702985
12782
317
Printed Materials
1938 a Búvár c. újság teljes évfolyama bekötve.
1746888
12783
317
Printed Materials
1938 A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete panaszirata a magyar társadalomhoz a Községi Élelmiszer Üzem közérdekellenes tevékenysége ügyében és megszüntetése érdekében, tűzött, fekete-fehér fényképekkel, 16 p.
1741628
12784
317
Printed Materials
1939-1943 A Színházi Magazin 4 db száma, vegyes állapotban 1742448
12785
317
Printed Materials
1939 Iskolai szemléltető plakát, a folyami rák és a kék szitakötő bemutatása, kiadja: Szabó Gyula Cinkota, feltekerve, 70x47,5 cm 1642023
12786
317
Printed Materials
1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
1620671
12787
317
Printed Materials
1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
1714081
12788
317
Printed Materials
cca 1940 2 db P. Károlyi sziluettkép, sérült fóliával 1741533
12789
317
Printed Materials
1940-1943 Filmes újság csomag (Film Színház Irodalom, Mozi Újság), összesen 6 db 1746584
12790
317
Printed Materials
1940 Kir. Magyar Egyetemi Nyomda magyar könyvnapi névre szóló meghívó kártyája dr. Csepregi Horváth János (1853-1945) ügyvéd, író, lapszerkesztő, Országos Központi Hitelszövetkezet igazgató, politikus részére.
1746575
12791
317
Printed Materials
1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
1741567
12792
317
Printed Materials
1940 A Film Színház Irodalom című újság 7 db száma, közte a címlapon ifjabb Nagybányai Horthy Istvánnal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF