Drucksachen

Zahl der Lose: 204

1938 XIII. kerületi Béke tér 1. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
12781.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 a Búvár c. újság teljes évfolyama bekötve.
12782.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete panaszirata a magyar társadalomhoz a Községi Élelmiszer Üzem közérdekellenes tevékenysége ügyében és megszüntetése érdekében, tűzött, fekete-fehér fényképekkel, 16 p.
12783.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939-1943 A Színházi Magazin 4 db száma, vegyes állapotban
12784.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 Iskolai szemléltető plakát, a folyami rák és a kék szitakötő bemutatása, kiadja: Szabó Gyula Cinkota, feltekerve, 70x47,5 cm
12785.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
12786.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
12787.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 2 db P. Károlyi sziluettkép, sérült fóliával
12788.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940-1943 Filmes újság csomag (Film Színház Irodalom, Mozi Újság), összesen 6 db
12789.

Rufpreis:
2 800 HUF

1940 Kir. Magyar Egyetemi Nyomda magyar könyvnapi névre szóló meghívó kártyája dr. Csepregi Horváth János (1853-1945) ügyvéd, író, lapszerkesztő, Országos Központi Hitelszövetkezet igazgató, politikus részére.
12790.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
12791.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 A Film Színház Irodalom című újság 7 db száma, közte a címlapon ifjabb Nagybányai Horthy Istvánnal
12792.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF