Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

15282.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Iván: Rettenetes Iván (IV. Iván cár). H.n., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban..
15283.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marczali Henrik: A francia forradalom és Napoleon. A Bastilletól Szent-Ilonáig. Nagy Képes Világtörténet X. kötet. Bp.,é.n., Révai, XII+664 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött műbőr-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a kötéstáblákra ragasztották, a címlap és a tartalomjegyzék között egy lap hiányzik.
15284.

Rufpreis:
3 000 HUF

15285.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. VI. kötet. Széchényi György, gróf. (1889-1938) főispán, országgyűlési képviselő ajándékozási bejegyzésével! Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, néhány lap enyhén foltos
15286.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I. kötet. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. . Kiadói félbőr-kötésben, kopott,
15287.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1. köt. Bp., [1938], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben
15288.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnai világtörténelme 2 kötete: Újkor 2., Legújabb kor  Bp.,é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban
15289.

Rufpreis:
2 800 HUF

Marossy Endre: 1956 fiadnak hagyd örökül. h. n., é. n. Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
15290.

Rufpreis:
1 000 HUF

Akadémiai album I.-IV: A Magyar Tudományos Akadémia Vezetői, Aranyérmesei, Főtitkárai, Elnökei. Bp., 2008. Kiadói tékában
15291.

Rufpreis:
1 200 HUF

15292.

Rufpreis:
5 000 HUF

15293.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF