Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Marczali Henrik: A francia forradalom és Napoleon. A Bastilletól Szent-Ilonáig. Nagy Képes Világtörténet X. kötet. Bp.,é.n., Révai, XII+664 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött műbőr-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a kötéstáblákra ragasztották, a címlap és a tartalomjegyzék között egy lap hiányzik.
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. VI. kötet. Széchényi György, gróf. (1889-1938) főispán, országgyűlési képviselő ajándékozási bejegyzésével! Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, néhány lap enyhén foltos
Tolnai világtörténelme 2 kötete: Újkor 2., Legújabb kor Bp.,é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Tolnai Gábor: Két erdélyi könyvkötő a XVIII. század elején. (Szent Györgyi Mihály és Compactor Farkas.) Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.