https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Régi könyvek és kéziratok. Tanulmánygyüjtemény /Összeáll.: Pintér Márta./ [Közreadja az Országos Széchényi Könyvtár Könyvtártudományi és Módszertani Központ.]Bp., 1974, Népmüvelési Propaganda Iroda, /NPI sokszorosító üzeme/. 379 l.fűzve, kiadói borítóban.
1
15258.

Régi könyvek és kéziratok. Tanulmánygyüjtemény /Összeáll.: Pintér Márta./ [Közreadja az Országos Széchényi Könyvtár Könyvtártudományi és Módszertani Központ.]Bp., 1974, Népmüvelési Propaganda Iroda, /NPI sokszorosító üzeme/. 379 l.fűzve, kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klinghammer István: A föld- és éggömbök története. Bp.,1998, Eötvös Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15259.

Klinghammer István: A föld- és éggömbök története. Bp.,1998, Eötvös Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gáspár Zsuzsa: Régi magyar patikák. Bp., 2002, Officina '96. Ajándékozási bejegyzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15260.

Gáspár Zsuzsa: Régi magyar patikák. Bp., 2002, Officina '96. Ajándékozási bejegyzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15261.

Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anonymus: Gesta Hungarorum. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15262.

Anonymus: Gesta Hungarorum. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
15263.

Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Knauz Nándor - Az országos tanács és országgyűlések története 1445-1452.  Pest, 1859. Eggenberger F.; Emich G. könyvny. 175 p. Későbbi  igényes papírkötésben. Foltos lapokkal.
1
15264.

Knauz Nándor - Az országos tanács és országgyűlések története 1445-1452. Pest, 1859. Eggenberger F.; Emich G. könyvny. 175 p. Későbbi igényes papírkötésben. Foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi gyár a váci úton. A Láng Gépgyár 90 éve. Bp., 1960, Sztálinvárosi-Nyomda. Számos fekete-fehér fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.
1
15265.

Régi gyár a váci úton. A Láng Gépgyár 90 éve. Bp., 1960, Sztálinvárosi-Nyomda. Számos fekete-fehér fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herodotos történeti könyvei II-III. kötet. IV-VI., VII-IX. könyv. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Geréb József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1893, Franklin, 288+216 p. Kiadói papírkötés. Az I. kötet hiányzik.
1
15266.

Herodotos történeti könyvei II-III. kötet. IV-VI., VII-IX. könyv. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Geréb József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1893, Franklin, 288+216 p. Kiadói papírkötés. Az I. kötet hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dányi Dezső, Zimányi Vera: Soproni árak és bérek a középkortól 1760-ig. A pénzforgalom és pénzértékviszonyok Sopronban című tanulmányt Huszár Lajos készítette. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, magyar nyelven, és német nyelvű függelékkel./ Dezső Dányi, Vera Zimány: Prices and wages in Sopron (Ödenburg/Scarbantia) from the Middle Ages to 1750./ Preise und Löhne in Ödenburg vom Mittelalter bis 1750. Paperbinding, in Hungarian language, the Appendix in German language./ Dezső Dányi, Vera Zimány: Preise und Löhne in Ödenburg vom Mittelalter bis 1750.
1
15267.

Dányi Dezső, Zimányi Vera: Soproni árak és bérek a középkortól 1760-ig. A pénzforgalom és pénzértékviszonyok Sopronban című tanulmányt Huszár Lajos készítette. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, magyar nyelven, és német nyelvű függelékkel./ Dezső Dányi, Vera Zimány: Prices and wages in Sopron (Ödenburg/Scarbantia) from the Middle Ages to 1750./ Preise und Löhne in Ödenburg vom Mittelalter bis 1750. Paperbinding, in Hungarian language, the Appendix in German language./ Dezső Dányi, Vera Zimány: Preise und Löhne in Ödenburg vom Mittelalter bis 1750.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Görgei Arthur: Mein Leben und Wirken in Ungarn in den Jahren 1848 und 1849. I. kötet. Leipzig, 1852, F. A. Brockhaus, XIV+327 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, de belül jó állapotban, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
1
15268.

Görgei Arthur: Mein Leben und Wirken in Ungarn in den Jahren 1848 und 1849. I. kötet. Leipzig, 1852, F. A. Brockhaus, XIV+327 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, de belül jó állapotban, német nyelven./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Széchényi István naplói. V. kötet. (1836 május 8.-1843.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Viszota Gyula. Gróf Széchenyi István összes munkái XIV. kötet. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai - Fontes historiae Hungariae Aevei Recentioris. Bp., 1937, MTA-Magyar Történelmi Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., 4 p.+ 1 t.+XCI+838+4 p. Későbbi kissé kopottas félvászon kötésben, jó állapotban.
1
15269.

Gróf Széchényi István naplói. V. kötet. (1836 május 8.-1843.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Viszota Gyula. Gróf Széchenyi István összes munkái XIV. kötet. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai - Fontes historiae Hungariae Aevei Recentioris. Bp., 1937, MTA-Magyar Történelmi Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., 4 p.+ 1 t.+XCI+838+4 p. Későbbi kissé kopottas félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse