Régi gyár a váci úton. A Láng Gépgyár 90 éve. Bp., 1960, Sztálinvárosi-Nyomda. Számos fekete-fehér fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Görgei Arthur: Mein Leben und Wirken in Ungarn in den Jahren 1848 und 1849. I. kötet. Leipzig, 1852, F. A. Brockhaus, XIV+327 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, de belül jó állapotban, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Gróf Széchényi István naplói. V. kötet. (1836 május 8.-1843.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Viszota Gyula. Gróf Széchenyi István összes munkái XIV. kötet. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai - Fontes historiae Hungariae Aevei Recentioris. Bp., 1937, MTA-Magyar Történelmi Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., 4 p.+ 1 t.+XCI+838+4 p. Későbbi kissé kopottas félvászon kötésben, jó állapotban.