Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

15270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. V. kiadás.  II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. VI. kiadás.  III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. VI. kiadás.  Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az I. kötet gerince sérült, a gerincek fakók.
15271.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tamási Miklós-Ungváry Krisztián: Budapest 1945. Bp.,2006, Corvina. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2005, Corvina. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel.
15273.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház, Révai-ny., 251 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, viseltes elülső előzéklappal.
15274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buchinger Manó (1875-1953): Küzdelem a szocializmusért. Emlékek és élmények. A magyar munkásmozgalom hőskora I. kötet. A papírborító illusztrációja Toncz Tibor (1905-1979) festő, grafikus, karikaturista, könyvillusztrátor munkája. Bp.,1946, Népszava, Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 298+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói  illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadt, kissé hiányos, a hátsó része foltos, eredeti számlával. 4579. számú számozott példány.
15275.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Ákos: Játék a tűzzel. Fejezetek a magyarországi tűzijátékok és díszkivilágítások XV-XX. századi történetéből. Bp.,2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15276.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Wolf Rózsi: Ismeretlen Michelangelo-iratok.  Documenti. Róma, Budapest, 1931. 94p. Kétnyelvű / bilingual
15277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Börszörményi Géza: Recsk 1950-53. Bp., 1990. Interart
15278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodon Gabriella: A Bodon család ezeréves története. Múzeumi Könyvtár 11. Putnok, 2004. Műbőr kötés, jó állapotban.
15279.

Rufpreis:
800 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története.Bp., 1935, Káldor. Részben elváló papírkötésben.
15280.

Rufpreis:
1 000 HUF

Axelrod, Gerald: Die Geheimnisse der Blutgräfin Elisabeth Báthory. Würzburg, 2001, Stürtz - Verlagshaus Würzburg. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15281.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF