Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. I. kötet: Az ó-kor története. I. kötet: A keleti népek története. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányos, sérült lappal (417/418.)
15295.

Rufpreis:
2 000 HUF

15296.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kurt Länge: Ägyptische Kunst. Berlin,1939, Atlantis. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, német nyelven.
15297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebestyén Gyula: Gesta Hungarorum. A magyar hősmondák öt könyve. I. kötet: Őshiedelmek. Öt regében. Kiadta a Folklore Fellows Néphagyományt Kutató Nemzetközi Tudományos Szövetség Magyar Osztálya. Bp.,1925, Kir. Magyar. Egyetemi Nyomda, 121 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, a papírborító elvált a kötéstől, de a könyvtest egyben van.
15298.

Rufpreis:
1 200 HUF

15299.

Rufpreis:
2 800 HUF

15300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15301.

Rufpreis:
3 000 HUF

15302.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Oplatka András: Németh Miklós. "Mert ez az ország érdeke." Bp.,2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15303.

Rufpreis:
1 000 HUF

15304.

Rufpreis:
1 200 HUF

(Johan) Huizinga: Válogatott tanulmányok. Tudomány, irodalom, művészet. Válogatta Dr. Tolnai Gábor. Fordította Radnóti Miklós. Bp.,1943, Pharos. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
15305.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF