https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek '60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15318.

Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek '60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15319.

Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15320.

Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar október. Szerk.: Rainer M. János. Bp.,2016,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. DVD-melléklettel.
1
15321.

A magyar október. Szerk.: Rainer M. János. Bp.,2016,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. DVD-melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15322.

Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés.
1
15323.

Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jost Amman, Hans Sachs: Das Ständebuch. Insel-Bücherei Nr. 133. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, javított gerinccel, német nyelven. A metszetek a középkori társadalmi rétegeket mutatják be, alattuk gunyoros versikékkel./ Paperbinding, with worn cover, and repaired spine, in German language.
1
15324.

Jost Amman, Hans Sachs: Das Ständebuch. Insel-Bücherei Nr. 133. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, javított gerinccel, német nyelven. A metszetek a középkori társadalmi rétegeket mutatják be, alattuk gunyoros versikékkel./ Paperbinding, with worn cover, and repaired spine, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kissé kopottas borítóval. Reprint kiadás.
1
15325.

Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kissé kopottas borítóval. Reprint kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
15326.

Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
15327.

Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herzog József: Skóciai Szent Margit származásának kérdése. Különlenyomat Turul LIII. számából. Bp., 1939, Franklin-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban.
1
15328.

Herzog József: Skóciai Szent Margit származásának kérdése. Különlenyomat Turul LIII. számából. Bp., 1939, Franklin-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobs László, Máriáss Imre. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, kissé viseltes gerinccel, kissé kopottas borítóval.
1
15329.

Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobs László, Máriáss Imre. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, kissé viseltes gerinccel, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse