Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Jost Amman, Hans Sachs: Das Ständebuch. Insel-Bücherei Nr. 133. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, javított gerinccel, német nyelven. A metszetek a középkori társadalmi rétegeket mutatják be, alattuk gunyoros versikékkel./ Paperbinding, with worn cover, and repaired spine, in German language.
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Herzog József: Skóciai Szent Margit származásának kérdése. Különlenyomat Turul LIII. számából. Bp., 1939, Franklin-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban.
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobs László, Máriáss Imre. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, kissé viseltes gerinccel, kissé kopottas borítóval.