Tolnai világtörténelme 2 kötete: Újkor 2., Legújabb kor Bp.,é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban