Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 70

Innocent Ferenc (1859-1934): Múzsa. Olaj, karton (restaurált), jelzett, 36×45 cm
10024.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Izoszimov Jurij Grigojevics (1947-): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70x60 cm
10025.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Jakuba János (1909-1974): Plázs. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10026.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Luigi Kasimir (1881-1962): Állami Operaház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×39 cm
10027.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
11

Kass János (1927 - 2010): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 64×24 cm
10028.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kasznár Ring Jenő (1875-1945):Zöld kalapos férfi. Olaj, vászon, jelzett, apró festékhibákkal, keretben, 78×58 cm
10029.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kézdi Kovács László (1864-1942): Pásztorlány. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10030.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Knopp Imre (1867-1945): Lány könyvvel. Olaj, karton, jelzett, keretben, 90×70 cm
10031.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×60 cm
10032.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Kondor Attila (1974-): Kert az ajtóból. Olaj, vászon, jelzett, 70×40 cm
10033.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Major Henrik (1889-1948): 17 db karikatúrája. Rózsahegyi Kálmán, Halmos Mihály, Nagy Endre, Orbók Attila, Hegedűs Sándor, és még sokan mások. Jelzett. Üvegezett keretben 84x36 cm
10034.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Maróti Major Jenő (1871-1945): Folyópart. Pasztell,papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10035.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF