Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849567
10024
31
60000
Innocent Ferenc (1859-1934): Múzsa. Olaj, karton (restaurált), jelzett, 36×45 cm
1945702
10025
31
80000
Izoszimov Jurij Grigojevics (1947-): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70x60 cm
1905056
10026
31
30000
Jakuba János (1909-1974): Plázs. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1944420
10027
31
11000
Luigi Kasimir (1881-1962): Állami Operaház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×39 cm 1943481
10028
31
22000
Kass János (1927 - 2010): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 64×24 cm
1945865
10029
31
Kasznár Ring Jenő (1875-1945):Zöld kalapos férfi. Olaj, vászon, jelzett, apró festékhibákkal, keretben, 78×58 cm 1933217
10030
31
80000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Pásztorlány. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
1926669
10031
31
110000
Knopp Imre (1867-1945): Lány könyvvel. Olaj, karton, jelzett, keretben, 90×70 cm
1933215
10032
31
110000
Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×60 cm
1903459
10033
31
48000
Kondor Attila (1974-): Kert az ajtóból. Olaj, vászon, jelzett, 70×40 cm 1946838
10034
31
30000
Major Henrik (1889-1948): 17 db karikatúrája. Rózsahegyi Kálmán, Halmos Mihály, Nagy Endre, Orbók Attila, Hegedűs Sándor, és még sokan mások. Jelzett. Üvegezett keretben 84x36 cm 1933249
10035
31
24000
Maróti Major Jenő (1871-1945): Folyópart. Pasztell,papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF