Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1950872
10036
31
22000
Martyn Ferenc (1899-1986): Háztetők (No: 6) 1927. Rézkarc, papír, jelzett, 20×23,5 cm 1929409
10037
31
60000
Mendlik Oszkár (1871-1963): Hullámzó tenger. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 47×65 cm 1937766
10038
31
50000
Nagy Vilmos (1874-1953):: Aratók. Olaj, vászon. jelzett. 80x60 cm
1931472
10039
31
40000
Nádler Róbert (1858-1938): Sokác asszony. Olaj, farost. Jelzett. 43x32 cm Díszes keretben.
1950662
10040
31
11000
Nádasdy János (1907-1989): Munkás 1969. Szén, papír, jelzett, 35×24 cm
1941893
10041
31
22000
Pirhalla Nándor (1884-?): Dugványozás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1933261
10042
31
11000
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Váci Evangélikus Templom hátulról. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×23,5 cm 1903132
10043
31
28000
Pór Bertalan (1880-1964): Kontyos nő 1947. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm
1934936
10044
31
11000
Radnai Zoltán (1960-): Női fej. Tűzzománc, rézlap, jelzett, keretben, 15,5×15,5 cm 1937057
10045
31
38000
Radnay József (1896-1963): Házudvar virágos kerttel. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×50 cm
1889339
10046
31
11000
Rákosi Uitz János (1887-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, sérült keretben, 36×25 cm 1933243
10047
31
36000
Rákosi Uitz János (1887-?): Szent László-templom. (Béke tér). Olaj, vászon, jelzett, törött üvegezett sérült keretben, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF