Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1929358
10012
31
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Angyalföld 1890. Akvarell, papír. Jelzett. 15x22 cm Üvegezett keretben 1942224
10013
31
40000
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Olaj, vászon , jelzett, sérült keretben, 50×70 cm
1936607
10014
31
Fesztyné Jókai Róza (1861-1936): Velence, pasztell, karton, jelzett, foltos, sérült, üvegezett fa keretben, 43×45,5 cm 1942170
10015
31
28000
Gaál Ferenc (1891-1956): Anya gyermekével. Olaj, karton, festék hibákkal, jelzett, sérült keretben, 31×24 cm 1903439
10016
31
28000
Gross Arnold (1929-2015): Lelátás a Szigligeti vároldalról 1954.(A hölgy a rézkarcon Mohos Piroska jelmeztervező feltehetően). Rézkarc, papír, jelzett, szélén foltos, 28,5×40 cm 1950660
10017
31
160000
Gulyás Dénes (1927-2003): Azok a hatvanas évek.... Olaj- kollázs, farost, jelzett, 125×148 cm !!
1937052
10018
31
28000
Gyömrői Sándor József (1887-1936): Velence. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 43×33 cm 1893288
10019
31
28000
Halasi Horváth István (1904-1994): Kilátás a stégről. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm
1940781
10020
31
28000
Herman Lipót (1884-1972): Randevú a folyópartnál. Olaj, karton, jelzett, kis festék hibákkal, 34×49 cm 1903552
10021
31
28000
Herpai Zoltán (1951-2011): Kék holdas nő. Olaj, falemez, jelzett, hibás keretben, 56×36 cm 1946928
10022
31
11000
Homicskó Atanáz (1864-1916): Fallieres és Loubet. Tus, papír, jelzett, 32×27 cm
1946934
10023
31
11000
Homicskó Atanáz (1864-1916): Hullámsírban. Tus, papír, jelzett, 32×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF