Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 70

Scheiber Hugó  (1873-1950): Férfi portré 1922. Szén, papír, jelzett, 39×29 cm
10048.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
22

Schönberger Armand (1885-1974): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
10049.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Serényi H. Zsigmond (1937- ): Konstrukció 2013, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×30 cm
10050.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10051.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna és a vének. Rézkarc, papír, jelzett, 26×19,5 cm
10052.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
22

Szalay Pál (1891-1975): Firenze. 1925. Szén-színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Útonállók, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×29,5 cm
10054.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Kozmosz napraforgók. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm
10055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szőnyi István (1894-1960): Zsuzsa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10056.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szőnyi István (1894-1928): Akt háttal. Rézkarc, papír, jelzett, 7×10 cm
10057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tápay Lajos (1900-1964): Kubikosuk. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 59×81 cm
10058.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tihanyi Lajos (1885-1938): Fekvő férfi akt 1910. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18×26 cm
10059.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
46

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF