Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1947609
10048
31
70000
Scheiber Hugó (1873-1950): Férfi portré 1922. Szén, papír, jelzett, 39×29 cm 1947225
10049
31
80000
Schönberger Armand (1885-1974): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
1936588
10050
31
Serényi H. Zsigmond (1937- ): Konstrukció 2013, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×30 cm
1927317
10051
31
50000
1950740
10052
31
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna és a vének. Rézkarc, papír, jelzett, 26×19,5 cm 1936689
10053
31
Szalay Pál (1891-1975): Firenze. 1925. Szén-színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm 1920361
10054
31
Szász Endre (1926-2003): Útonállók, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×29,5 cm 1933346
10055
31
Szász Károly István (1909-1979): Kozmosz napraforgók. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm 1946033
10056
31
11000
Szőnyi István (1894-1960): Zsuzsa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm 1943157
10057
31
Szőnyi István (1894-1928): Akt háttal. Rézkarc, papír, jelzett, 7×10 cm 1945873
10058
31
28000
Tápay Lajos (1900-1964): Kubikosuk. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 59×81 cm 1947602
10059
31
Tihanyi Lajos (1885-1938): Fekvő férfi akt 1910. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF