Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült keret... https://www.darabanth.com/de/31-Gross-Auktion/31.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12778/Kokas-Ignac-1926-2009-Vali-taj-Olaj-vaszon-jelzett-serult-keretben-50C39760-cm~II1933215
1933215
10032
31
110000
Rufpreis:
110 000 HUF 298,10 EUR , 343,75 USD
Beschreibung: Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×60 cm
: turóczi_márk