Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. Buenos Aires, 1972, Hidfő Baráti Köre. (Imprenta Libertas). 301 p. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15278.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kincs Katalin Mária: Kultusz és hagyomány. Tanulmányok a Rákóczi-szabadságharc 300. évfordulóján. Bp., 2003, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15279.

Rufpreis:
800 HUF

15280.

Rufpreis:
1 000 HUF

15281.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15282.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zolnay László: Kincses Magyarország. Középkori művelődésünk történetéből. Bp., 1978, Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapszélekkel. Jó állapotban.
15283.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15284.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, a borító egyik sarka kissé sérült.
15285.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15286.

Rufpreis:
3 000 HUF

15287.

Rufpreis:
12 000 HUF

15288.

Rufpreis:
12 000 HUF

15289.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF