Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

15290.

Rufpreis:
3 000 HUF

15291.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15293.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15294.

Rufpreis:
2 000 HUF

15295.

Rufpreis:
1 000 HUF

Castiglione László: Az ókor nagyjai. Bp., 1972, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15296.

Rufpreis:
800 HUF

15297.

Rufpreis:
800 HUF

15298.

Rufpreis:
1 000 HUF

15299.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Második rész a polg. fiúisk. IV. osztálya számára. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, ceruzás, tollas bejegyzésekkel, firkával, egy javított lappal.
15300.

Rufpreis:
1 000 HUF

15301.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF