https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.
1
15326.

Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
1
15327.

Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
1
15328.

Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.
1
15329.

Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lévai Jenő: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságírás hőskora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.
1
15330.

Lévai Jenő: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságírás hőskora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
1
15331.

Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, jó állapotban.
1
15332.

Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Köpeczi Béla - R. Várkonyi Ágnes: II. Rákóczi Ferenc. Bp., 1955, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.
1
15333.

Köpeczi Béla - R. Várkonyi Ágnes: II. Rákóczi Ferenc. Bp., 1955, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Elekes Lajos: Mátyás és kora. Bp., 1956, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.
1
15334.

Elekes Lajos: Mátyás és kora. Bp., 1956, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse