Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

Horváth Zoltán - Parragi György: Világtörténelmi lexikon. Bp., 1943, Grill Károly. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
15242.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bánó Attila: Magyar titkok nyomában. Bp., 2005, Athenaeum 2000. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,1939, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. Felvágatlan példány.
15244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország története 1890-1918. Szerk.: Hanák Péter, Mucsi Ferenc. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15245.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miskolczy István: Magyarország az Anjouk korában. Szent István Könyvek 9. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, színes sorkiemelésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.
15246.

Rufpreis:
2 000 HUF

15247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, szakadozott térképpel.
15248.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat.  Kiadói  félvászon kötésben
15249.

Rufpreis:
1 000 HUF

15250.

Rufpreis:
3 000 HUF

A paraszt panaszai. Fordította: Dobrovits Aladár, Kákosy László. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15251.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15252.

Rufpreis:
800 HUF

A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Szerk.:Kincses Katalin Mária, Szoleczky Emese. Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
15253.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF