Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1685986
15242
309
Books: History
Horváth Zoltán - Parragi György: Világtörténelmi lexikon. Bp., 1943, Grill Károly. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban. 1686028
15243
309
Books: History
Bánó Attila: Magyar titkok nyomában. Bp., 2005, Athenaeum 2000. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1654682
15244
309
Books: History
Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,1939, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. Felvágatlan példány.
1660336
15245
309
Books: History
Magyarország története 1890-1918. Szerk.: Hanák Péter, Mucsi Ferenc. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1627505
15246
309
Books: History
Miskolczy István: Magyarország az Anjouk korában. Szent István Könyvek 9. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, színes sorkiemelésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal. 1649939
15247
309
Books: History
1661455
15248
309
3200
Books: History
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, szakadozott térképpel.
1644738
15249
309
Books: History
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben
1599048
15250
309
Books: History
1640393
15251
309
Books: History
A paraszt panaszai. Fordította: Dobrovits Aladár, Kákosy László. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1642087
15252
309
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
1640387
15253
309
Books: History
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Szerk.:Kincses Katalin Mária, Szoleczky Emese. Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF