Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15254.

Rufpreis:
800 HUF

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet. 295 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
15255.

Rufpreis:
1 000 HUF

15256.

Rufpreis:
2 800 HUF

15257.

Rufpreis:
2 000 HUF

15258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grahame Clark: A vadembertől a civilizációig. Fordította: Hahn Géza. Bp., 1949, Forrás-nyomda. Kiadói papírkötés.
15259.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertényi Iván, Diószegi István et al.: Királyok könyve. Bp., 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15260.

Rufpreis:
1 600 HUF

15261.

Rufpreis:
1 000 HUF

15262.

Rufpreis:
3 000 HUF

15263.

Rufpreis:
6 000 HUF

15264.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

15265.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF