Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680744
11160
309
Zsolnay eozin mázas hal, jelzett, hibátlan, h:19 cm, m:10 cm 1668383
11161
309
Egy pár eozinmázas Zsolnay porcelán vázácska 1900 körüli jelzéssel. Hibátlanok 6 cm magasság / Pair of eozin glazed Zsolnay vases 6 cm 1684698
11162
309
Zsolnay búzavirág mintás tojástartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 1683613
11163
309
Zsolnay virág mintás kis tálka, matricás, jelzett, kopott, 16×16 cm 1683637
11164
309
Zsolnay virág mintás levesestál, matricás, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:23 cm 1683642
11165
309
Zsolnay matricás mokkás csésze, jelzett, hibátlan 1683318
11166
309
Zsolnay mitológiai jelenetes matricás tál, jelzett, kopott, 24,5×23 cm 1682980
11167
309
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1682948
11168
309
11000
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1680873
11169
309
Zsolnay pillangó mintás tojásbonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×11 cm 1680796
11170
309
22000
Zsolnay tulipán váza, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1680792
11171
309
Zsolnay fekvő bivaly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF