Porzellan

Zahl der Lose: 123

Zsolnay eozin mázas hal, jelzett, hibátlan, h:19 cm, m:10 cm
11160.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egy pár eozinmázas Zsolnay porcelán vázácska 1900 körüli jelzéssel. Hibátlanok 6 cm magasság / Pair of eozin glazed Zsolnay vases 6 cm
11161.

Rufpreis:
10 000 HUF
30

Zsolnay búzavirág mintás  tojástartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm
11162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis tálka, matricás, jelzett, kopott, 16×16 cm
11163.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virág mintás levesestál, matricás, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:23 cm
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay matricás mokkás csésze, jelzett, hibátlan
11165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay mitológiai jelenetes matricás tál, jelzett, kopott, 24,5×23 cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11168.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay pillangó mintás tojásbonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×11 cm
11169.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay tulipán váza, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11170.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay fekvő bivaly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:22 cm
11171.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF