Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1683958
11184
309
Hollóházi Szász Endre által tervezett váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1683936
11185
309
Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 24,5 cm 1683950
11186
309
Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 21,5 cm 1683621
11187
309
Hollóházi virág mintás falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 1682036
11188
309
Hollóházi retró váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1681574
11189
309
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kézzel aranyozott, d:31 cm 1680882
11190
309
Hollóházi gyertyatartó párban, aranyozott festéssel, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm (2×) 1680844
11191
309
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm
1680801
11192
309
Hollóházi mandolinon játszó ifjú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1680799
11193
309
Hollóházi hölgy legyezővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1653534
11194
309
Hollóházi falikép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×19 cm
1662160
11195
309
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, gyári máz hibával, m:29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF