Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1683012
11208
309
Aquincumi őszapó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm
1653454
11209
309
Alföldi porcelán jubileumi sörös korsó (Kobányai Sörgyár 1854-1979), jelzett, matricás, hibátlan, m: 17 cm
1653578
11210
309
Alföldi város képes tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:3 db, d: 8-9 cm
1682755
11212
309
Ens elefántcsalád, kézzel festett, jelzett, egy helyütt apró sérüléssel, 16×4×6 cm 1682771
11213
309
Ens szarka, kézzel festett, jelzett, m: 13,5 cm 1682838
11214
309
Metzler & Ortloff libapásztor kisfiú, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm 1682856
11215
309
Ens siketfajd, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm 1679065
11216
309
4200
H. Bequet Quaregnon porcelán díszkancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm 1679195
11217
309
Carl Knoll Karlsbad porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 1680172
11218
309
Meisseni teás csésze és alj, levonóképes, jelzett, hibátlan 1684734
11219
309
Spring levonóképes mokkás csésze és alj párban ( 2db)m apró máz hibával 1684683
11220
309
Victoria kézzel festett mokkás csésze és alj, jelzett, kopott Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF