Porzellan

Zahl der Lose: 123

Aquincumi őszapó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán jubileumi sörös korsó (Kobányai Sörgyár 1854-1979), jelzett, matricás, hibátlan, m: 17 cm
11209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alföldi város képes tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:3 db, d: 8-9 cm
11210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ens elefántcsalád, kézzel festett, jelzett, egy helyütt apró sérüléssel, 16×4×6 cm
11212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens szarka, kézzel festett, jelzett, m: 13,5 cm
11213.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Metzler & Ortloff libapásztor kisfiú, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm
11214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens siketfajd, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm
11215.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

H. Bequet Quaregnon porcelán díszkancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
11216.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
14

Carl Knoll Karlsbad porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
11217.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meisseni teás csésze és alj, levonóképes, jelzett, hibátlan
11218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Spring levonóképes mokkás csésze és alj párban ( 2db)m apró máz hibával
11219.

Rufpreis:
1 000 HUF
37

Victoria kézzel festett mokkás csésze és alj, jelzett, kopott
11220.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF