Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1683574
11221
309
Limoges ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:9,5 cm 1682989
11222
309
Arpo pingvin, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 13 cm
1682364
11223
309
Bavaria emlék (Pisa) mokkás és teás készlet, matricás, jelzett (néhány) , kopott
1680821
11224
309
Lippelsdorf porcelán lovashintó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 19x19 cm 1466138
11225
309
40000
Karácsonyi tájak. Tirschenreuth bajor porcelán tányér sorozat. Gyűjtői, limitált széria. 9 db különféle, matricásak, jelzettek, eredeti csomagolásukban, különböző méretben / Christmas landscapes Bavarian Tirschenreuth limited number chinaware plate series. In original boxes.
1643545
11226
309
Victoria kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
1682782
11227
309
Porcelán nyúl, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 15,5 cm 1682963
11228
309
Porcelán urna, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 18 cm 1682790
11229
309
2 db porcelán csésze+alj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 10 ill. 14 cm 1634046
11230
309
Funny Design német porcelán virágmintás hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 9 cm
1633805
11231
309
Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1568554
11232
309
cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF